.

קורס חניכה
להקשבה הקוונטית

**מועד חדש יפורסם בקרוב**

לחזור הביתה ולהתחבר מחדש ללב, לגוף ולעוצמה שלי.

מיועד למטפלים, אנשים שעוסקים במודעות ומנחים.

בואו לקבל כלים מעשיים להתפתחות אישית ולליווי כמטפלים ומאמנים בתהליכי עומק, ליצירת עצמאות, חופש רגשי והעצמה. 

בהנחיית אור קורן

ההרשמה הסתיימה. למועד הבא מוזמנים ליצור קשר בוואטסאפ: 0544993777 אור.

2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2
2 2 2 2
0 0 0 0
2 2 2 2

*מספר המקומות מוגבל.
*קורס אינטימי בסלון ביתי.

הזמנה אישית ממני:

נננ

"העוצמה והחופש שלנו גדלים, ככל שהנוכחות שלנו בתוך הגוף מעמיקה"
אור קורן

נננ

משך הקורס

3 מפגשים פרונטליים
באורך 6 שעות כל מפגש,
סה"כ 18 שעות.

מתי?
מועד חדש יפורסם בקרוב

ימים ד+ה 16:00-10:00
יום ו': 09:00-15:00

למידע על תוכן הקורס המשיכו לגלול.

איפה?

כפר אוריה.
מיקום מדויק ינתן לנרשמים.

עלות

1,850 ש"ח בלבד לכל הקורס. 

ניתן לפרוס לעד 3 תשלומים.

דמי ביטול
עד שבוע לפני הקורס:
250 ש"ח.

שבוע לפני הקורס:
950 ש"ח.  

המחיר כולל:

קבלה של המדריך להקשבה הקוונטית

+
ספר ההקשבה הקוונטית האינטרנטי.
פרטים על הספר בחלק התחתון של העמוד - המשיכו לגלול.

 

מה להביא?

*בואו בלבוש קל ונוח.
*הביאו משהו טעים ומזין עבורכם לארוחת צהריים.

מה במקום?

לאורך היום יהיו פירות, מים צוננים עם לימון ועשבי מרפא תומכי תהליך ההקשבה וחליטות צמחים.

 

 

איך נרשמים?

אם יש לכם קריאה להצטרף,
מוזמנים לשלוח פרטי קשר בטופס ואחזור אליכם

*הרשמה מותנית בשיחה אישית עמי כדי לוודא שיש התאמה, ואתם, המצטרפים אלי, תוכלו לקבל ממני את המיטב ולקחת זאת אל הדרך והייעוד הייחודי שלכם.

באהבה רבה, אור קורן 

להרשמה שילחו פרטיכם:

אפשר גם לשלוח אלי הודעת וואטסאפ:
0544993777

או להתקשר :)

נננ

"ככל שמקשיבים עמוק יותר החיבור גדל, ריפוי קורה מעצמו ופחות צריך לעשות"

אור קורן

נננ

כיוון וכוונה  

בכל פעם שאני רואה איך העיניים של האנשים משתנות בתוך תהליך, אני יכול לראות בבהירות איך הם הופכים כשליחים של שינוי תודעה לסביבתם.

הבחירה הזו של מי שהולכים עמי דורשת לגעת במקומות הכי פגיעים ולהסכים להתפשט פעם אחר פעם ממי שאנו חושבים שאנו לעבר מה שמתגלה מתוכנו בתוך התהליך. הדרך מזמינה התמסרות מלאה למיסתורין, הסכמה לפגוש אי נוחות ופחד. התמורה היא העמקת החירות הרגשית והחופש להיות מי שנועדנו להיות, על מנת שנוכל להביא מתנתנו ולהעצים את האהבה בחיינו האישיים ומכאן להדהדה למשפחתנו, לקשרים המשמעותיים בחיינו, למטופלנו ולחיים.

זה הזמן להגיד כן ל'אני' שלי בעולם.
להיזכר למה באתי לכאן?
לחזור הביתה ולהתחבר מחדש ללב, לגוף ולנשימה שלי.
להרגיש ולחלוק את הפגיעות, היופי והאהבה שלי אחד עם השני/ה.

יש לכם קריאה להצטרף?

שילחו פרטיכם ואחזור אליכם:

אפשר גם לשלוח אלי הודעת וואטסאפ:
0544993777

או להתקשר :)

*ההרשמה מותנית בשיחה אישית עמי כדי לוודא שיש התאמה, ואתם, המצטרפים אלי, תוכלו לקבל ממני את המיטב ולקחת זאת אל הדרך והייעוד הייחודי שלכם.

נננ

משתתפים מספרים...

"...תודה על הבחירות הטובות שעשיתי בדרך ושהביאו אותי לרגע הזה... להיות חלק מהחסד הזה שקרה ושעדיין קורה ומהדהד לתוך החיים. צעד צעד בקשב ורגישות, הובלנו לתוך מפגש עם עצמנו ועם הקבוצה ומהר מאוד הבנתי שאין מה להוכיח ואין לאן להגיע ושהמפגש הוא העניין שלשמו התכנסנו באומץ..."

אורלי עטר

 

"...באמת שהופתעתי מהעוצמה ומהעומק. זו הייתה חוויה עמוקה, טרנספורמטיבית, מלאת קשב ורגישות ותשומת לב. אור מנחה בחסד, יוצר מרחבים קסומים של קשב ואהבה, ואז הקסם קורה, אנחנו נפתחים ומתחברים והרגשות זורמים והגוף מדבר. תודה תודה תודה. אני אגיע שוב...."

סער אוסטרייכר

 

"...אור, תודה על הנחיה והחזקת מרחב בכזו נוכחות. הבטחון שלך, האינטואיציה הטובה, ההתמסרות, השקיפות ובעיקר המוכנות מצידך לחשוף פגיעות יצרו אצלי אמון גדול ואיפשרו לי, ביחד עם הלהקה המשובחת שאנחנו להרפות ולהתמסר בתוך המרחב... זו הייתה אחת הסדנאות המשמעותיות ביותר שחוויתי. בגוף, ברגש ובתודעה. התהליך עדיין מהדהד ונוכח. אוהבת אותך ומודה מעומק ליבי..."

רעות פוביצר

 

"...הייתי פתוח להבנות חדשות וגם דברים שידעתי- אתה, אור ניסחת אותם בצורה כל כך בהירה שעד היום לא יכולתי לנסח. כזו שנכנסת פנימה ונטמעת. ההקשבה הקוונטית נכנסת אצלי עכשיו לטיפולים באופן טבעי, כאילו אינני מבין איך אפשר אחרת. זיהיתי בלמידה איתך התייחסויות לנושאים שחשובים לי כמו שימוש בכוונה הטהורה, מהות האהבה, הנוכחות, ההקשבה בעבודה עם עצמנו ועם אחרים, פשטות וחמלה. כל אלו הם חלק ממנך כאדם ובעיני אתה מורה דרך גדול..."

תומר גבע

 

"...תודה לך אהוב על הדרך על כל מה שאתה... הדרך איתך מיוחדת במינה ועוזרת לי להיות אדם שאני עבור עצמי ועבור המטופלים שלי..."

נלי זיו

 

"... הקורס הראשון שאני עשיתי ללא ספק שינה את חיי. מההקשבה הקוונטית קיבלתי כלים לתמוך בעצמי ולאפשר זאת גם לסביבה שלי. למדתי מחדש איך להקשיב. למדתי להרגיש. למדתי לבטא את עצמי. למדתי להגיד לא. למדתי להציב גבולות. לראשונה הרשיתי לעצמי לחוות פחד, כעס, *עצב*, תסכול, אכזבה, אשמה, כאב. הסכמתי לפגוש כאב. למדתי קבלה עצמית מהי, מבלי לרצות לשנות. חשפתי את עצמי ואת הכאב שלי מתוך מקום פגיע והסכמתי להיות בפגיעות. אני מיישם את הכלים הללו יום יום עם עצמי, במערכות היחסים שלי עם אנשים ועם העולם שאני פוגש - גם בחוץ וגם בפנים. מאד אשמח להצטרף אליך למסע נוסף..."

מיכאל גרדין

 

"... היי, ראיתי בדיוק את המייל ממך על ההקשבה הקוונטית שאתה עושה, וממש היה לי חשוב לשתף שזה ממש משמח אותי ומרגש אותי שאתה חוזר לעשות אותו, או לפחות עושה הפעם. אני לא זוכרת אם אמרתי לך באופן אישי גם כן, אבל יצא לי להגיד לכמה אנשים לאחרונה שלדעתי זה כל כך חשוב שהמתנה הזו תמשיך להתקיים, אז פשוט רציתי להגיד לך שאותי אישית זה ממש משמח, בתור מי שיודעת כמה זה חשוב בעולם וכמה זה שינה את חיי בתקופה הכי קשה של חיי..."

הדר גוטמן

תמונות והמלצות נוספות בסרטון:

נננ

"ההזדמנות לגדול יחד ולהביא עומק ופגיעות במרחב משותף, פותחת דלת ליצירה של תרבות חדשה, תרבות של לב ומפגש אותה אנו כל כך מבקשים"

אור קורן

נננ

נעים להכיר :)

אני אור קורן, זהו שמי מלידה והוא מלווה אותי לאורך כל דרכי.

מסעות העומק אותם אני מוביל נולדו באופן טבעי מתוך הניסיון הרב שהצטבר בקורסים ובתהליכים שעברתי והעברתי בארץ, בעולם. הם התגבשו דרך כלים המגיעים משיטות וממסורות שונות, עתיקות וחדשות כאחד.

 

בין הכשרותיי: מורה ומאסטר מטעם בית הספר העולמי לתטא הילינג, מטפל בכיר בשיאצו ורפואה סינית עתיקה, ביורגונומי, איזון השדה האלקטרומגנטי EMF, אומן צ'י קונג וקונג פו, מפתח דרך ההקשבה הקוונטית, מנחה קונסטלציה משפחתית, מורה בבית ספר הבינלאומי לשמאניזם מיני (ISTA).

 

בשנת 2000 דרכי הובילה אותי למנזר בסין בו חייתי והתאמנתי מדי יום. שם במנזר, בגובה 2300 מטר, ללא חשמל, אבל עם שפע של מי נביעה זורמים, זכיתי בהזדמנות להביא לידי ביטוי את היכולות שלי כמרפא – בטיפול ועזרה שנתבקשתי לתת למקומיים וביכולת שלי לרפא את עצמי – פיזית ומנטאלית. עם זאת, עזבתי את המנזר כי משהו הרגיש חסר והיה לי צורך בעוד כלים לעבודה עם הגוף והתודעה. לימים נבנתה דרך המשלבת גם את עבודת העומק עם רגשות ועם האנרגיה המינית.

 

לאורך השנים מאז חזרתי מהמנזר למדתי, התנסיתי ואספתי כלים רבים. הפרקטיקה שלי אינה טכניקה מסוימת או שיטה, כי אם האינטגרציה הכנה והעמוקה של דברים מהותיים שהפנמתי מכל דרך בה הלכתי, בתהליך שמעשיר ומעמיק עם השנים, כאשר במרכזה מהות הנמצאת בלב כל השיטות והתורות, מהות המלמדת איך להקשיב לעומק, לעבוד עם הרגשות, עם הגוף, עם האנרגיה המינית, עם השדה האנרגטי והתודעה, עם הריק והלא נודע. מתוך ההקשבה נקבל תמיד את ההדרכה לגבי מה חי ורוצה לבוא לביטוי, ריפוי ושינוי בזמן הווה.

 

כיום אני מוביל סדנאות ומסעות עומק בארץ ובעולם בדרך אותנטית ומעצימה, המכוונת לריפוי, העצמה וצמיחה על מנת ליצור חיים מלאים, מוגשמים ובעלי משמעות.

מוזמנים להכיר אותי מקרוב בסרטון.

ראיון עומק בערוץ 13 >>

אפשר לקרוא עוד אודותיי באתר

ggg

קורס חניכה
להקשבה הקוונטית

להצטרפות שילחו פרטיכם ואחזור אליכם:

אפשר גם לשלוח אלי הודעת וואטסאפ:
0544993777

או להתקשר :)

*ההרשמה מותנית בשיחה אישית עמי כדי לוודא שיש התאמה, ואתם, המצטרפים אלי, תוכלו לקבל ממני את המיטב ולקחת זאת אל הדרך והייעוד הייחודי שלכם.

ספר ההקשבה הקוונטית

הספר הזה הוא חבר ומורה ושותף לדרך, הזמנה לעבור מסע מדהים ומעצים מלא בלב. בספר תלמדו כיצד ליישם את העבודה הפנימית עם הגוף והרגשות, תקבלו כלים להיפגש עם המקומות העמוקים שבכם ולרפא את כאב הנפרדות העתיק של הנשמה. הספר הוא גם אמצעי לגלות את הטבע המסתורי והחכם שלנו ולקבל כלים לאמץ דרך של הקשבה עמוקה לגוף וללב באופן מעצים, התומך תהליכי ריפוי, שינוי והתחדשות – כמטפלים, כמורים, כתלמידים, כמי שעושים דרך.

בקורס תקבלו את הספר הדיגיטלי. במידה ואתם מעוניינים בספר המודפס:

מצאו אותי במדיה החברתית:

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.